Hizmetler

Interflora.org.tr sizlere Internet üzerinden güvenli ve rahat bir alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Sipariş verdiğiniz çiçeklerin dağıtımı üye çiçekçilerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, siparişlerinizi INTERFLORA üyesi çiçekçiler aracılığı ile de yapabilirsiniz.

1

Şehir İçi Çiçek Teslimatı

Bulunduğunuz ilde herhangi bir adrese çiçek teslimatı

2

Şehirlerarası Çiçek Teslimatı

Türkiye sınırları içinde herhangi bir adrese çiçek teslimatı

3

Uluslararası Çiçek Teslimatı

Dünyanın herhangi bir ülkesindeki adrese ve dünyanın herhangi bir ülkesinden Türkiyeye çiçek teslimatı

4

Ürün Garantisi

Müşteri memnuniyeti, çiçekçilerimizin en önem verdiği unsurdur. Tüm siparişleriniz, en kaliteli malzeme ve en taze çiçeklerin kullanılacağı garantisi ile profesyonel çiçekçiler tarafından hazırlanır. Çiçeklerin teslimatı da üye çiçekçilerimiz tarafından gerçekleştirilir


Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, ancak zorunlu durumlarda ve kullanıcı onayı altında ulaşılabilecek bir sistemle kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz hiçbir şekil de 3. şahıslara verilmez INTERFLORA 'nın Gizlilik İlkeleri çerçevesinde korunur.

Açıklamalar

Siparişiniz ve Internet Sitemizle ilgili soru, görüş ve öneriler inizi mesai saatleri içerisinde Telefon Destek Hattı aracılığıyla da bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz, sıkça sorulan sorular bölümümüzden daha önce sorulmuş soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.