Hizmetlerimiz

Interflora.org.tr sizlere Internet üzerinden güvenli ve rahat bir alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Sipariş verdiğiniz çiçeklerin dağıtımı üye çiçekçilerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, siparişlerinizi INTERFLORA üyesi çiçekçiler aracılığı ile de yapabilirsiniz.

01 - Şehir İçi Çiçek Teslimatı : Bulunduğunuz ilde herhangi bir adrese çiçek teslimatı.

02 - Şehirlerarası Çiçek Teslimatı : Türkiye sınırları içinde herhangi bir adrese çiçek teslimatı.

03 - Uluslararası Çiçek Teslimatı : Dünyanın herhangi bir ülkesindeki adrese ve dünyanın herhangi bir ülkesinden Türkiyeye çiçek teslimatı.

04 - Ürün Garantisi : Müşteri memnuniyeti, çiçekçilerimizin en önem verdiği unsurdur. Tüm siparişleriniz, en kaliteli malzeme ve en taze çiçeklerin kullanılacağı garantisi ile profesyonel çiçekçiler tarafından hazırlanır. Çiçeklerin teslimatı da üye çiçekçilerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, ancak zorunlu durumlarda ve kullanıcı onayı altında ulaşılabilecek bir sistemle kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz hiçbir şekil de 3. şahıslara verilmez INTERFLORA 'nın Gizlilik İlkeleri çerçevesinde korunur.

Açıklamalar:

Siparişiniz ve Internet Sitemizle ilgili soru, görüş ve öneriler inizi mesai saatleri içerisinde Telefon Destek Hattı aracılığıyla da bizeiletebilirsiniz.

Dilerseniz, sıkça sorulan sorular bölümümüzden daha önce sorulmuş soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

E-posta:
info@interflora.org.tr

Telefon:
+90 212 210 20 23 (3Hat)

Fax:
+90 212 210 20 22 - 220 50 04

Adres:
Emirgazi Cad. No:5
Köroğlu İş Merkezi PK: 34400
Okmeydanı / İstanbul - TÜRKİYEBir Çiçek Hikayesi:

1908 yılında Almanya'daki çiçekçiler 'in bir araya gelmesiyle FLEUROP teşkilatı kurulur. Bunu, 1910 yılında Amerika'da FTD teşkilatı ve 1923 yılında ise İngiltere'de INTERFLORA teşkilatının kuruluşu izler. Daha sonraları Avrupa Birliği olarak FLEUROP - INTERFLORA adıyla Avrupa teşkilatı birleşir. 1946 Yılında FTD Amerika teşkilatı kurulur ve bu da elinde çiçekle koşan adam olarak sembolize edilir ve günümüzde 158 ülkede 50.000'i aşkın üyesi ile hizmet veren devasa bir organizasyona dönüşür. İNTERFLORA Dünya Teşkilatında ülkemizi temsil eden tek yasal kuruluş olan İNTERFLORA ÇİÇEKÇİLERİ DERNEĞİ, İçişleri Bakanlığı'nın 23.06.1976 gün ve 5788 sayılı onayı ile kurulmuştur. INTERFLORA TÜRKİYE www.interflora.org.tr internet adresinde çiçek hizmeti vermektedir.